4 marca 2015

Nasza kolekcja przypinek

Wszystko oczywiście zaczęło się od jednej przypinki. Mój mąż dostał ją w prezencie od kuzyna, i była to gitara. Bardzo szybko połknął bakcyla i przy okazji podróży do różnych miejsc przywoził sobie kolejne przypinki, a po jakimś czasie zaczęli mu je prezentować znajomi i rodzina.
Hard Rock Cafe to sieć restauracji. Obecnie działa ich około 175 w ponad 50 krajach, w tym trzy znajdują się w Polsce: w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Bardziej niż z jedzenia sieć ta znana jest z niepowtarzalnego klimatu, jaki panuje w każdej z tych restauracji: Hard Rock szczyci się największą kolekcją muzycznych pamiątek podarowanych od baaaaaaaardzo znanych ludzi na całym świecie.
Kolekcjonowanie przypinek do tanich hobby nie należy, ale bardzo wciąga. Jest to okazja do poznania ciekawych osób przy okazji organizowanych przez restauracje Pin Eventów, a także posiadania pamiątek z wyjazdów do różnych miejsc. Co prawda zbieranie magnesów jest łatwiejsze, gdyż w każdym miejscu można taki zakupić, ale przypinki także spełniają swoją funkcję i dają dużo radości. Poza nimi w swoich zbiorach posiadamy także pałeczki perkusyjne, brelok, torbę, kolczyki, bransoletkę, koszulki i kapelusz. Ale to właśnie kolekcją przypinek chcemy się z Wami podzielić.W chwili obecnej posiadamy 84 przypinki. No to już chyba wiecie co nam kupić na pamiątkę z Waszych podróży? =)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz