13 lipca 2015

Niezwykłe bajki. Wyjątkowi są tuż obok

Pod koniec czerwca swoją premierę miała książka "Niezwykłe bajki. Wyjątkowi są tuż obok". Bajki znajdujące się w tej książce to propozycje finałowe Ogólnopolskiego Konkursu "Wyjątkowi są tuż obok", który został rozstrzygnięty w marcu tego roku. Brałam w tym konkursie udział i moja bajka "Przyjaciel z okna obok" została nagrodzona najwspanialszą nagrodą, jaka mogła być- wraz z innymi bajkami została wydana.
Książka jest w twardej oprawie i ma format A4. Na ładnie ilustrowanych stronach znajdują się bajki krótsze i dłuższe, opowiadające o tolerancji osób niepełnosprawnych a także wykluczonych.

Nie mnie oceniać poziom merytoryczny nagrodzonych bajek czy warsztat pisarski autorów. Wierzę, że były najlepsze. W mojej bajce kilka zdań także zostało zmienionych, ale na to zgodziłam się podpisując regulamin konkursu. Naniesione poprawki nie wpłynęły jednak znacząco na odbiór bajki jako całości.
Mimo wszystko bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego projektu. Audiobook do książki nagrały znane i lubiane osoby, a dochód ze sprzedaży ma trafić na akcje charytatywne. Poza tym jest to jakby nie patrzeć moja kolejna publikacja i przez to właśnie pękam z dumy- ponieważ powoli spełniam swoje marzenia.
Czego i Wam życzę!"Niezwykłe bajki. Wyjątkowi są tuż obok" 

Wydawnictwo Martel
Rok wydania: 2015
Liczba stron: 32
ISBN: 9788364859892

Książeczka w portalu Lubimy czytać.


2 komentarze:

  1. Wielkie GRATULACJE! Poczytała bym takie bajki mojej Bla :). Mój blog Ma i Bla

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję =) Książka dostępna jest w księgarniach Internetowych i w Empiku.

      Usuń