18 marca 2015

Kliknij i pomóż!
Każdy z Was słyszał zapewne o programach i kampaniach społecznych takich, jak Pajacyk czy Karmimy Psiaki. Pomóc można nie tylko wpłacając pieniążki na konto Fundacji- w wielu przypadkach wystarczy "kliknąć" w określone miejsce i to sponsorzy płacą za odsłonę strony. Jest to świetna alternatywa dla tych, którzy chcą pomóc, a nie bardzo mają jak, bo na przykład nie mają konta w banku, są nieletni, nie mają środków.
Możemy podrasować swoje sumienie i poczucie spełnienia właśnie tymi kliknięciami, wystarczy o nich jedynie pamiętać. Wiele ze stron oferuje tak zwane "przypominacze" instalowane na przeglądarkę- ale gdy ktoś angażuje się w kilka akcji, według mnie wystarczy, żeby wszystko miał w jednym miejscu z ewentualnym jednym "przypominaczem"- i taką usługę oferuje Fundacja Siepomaga. Wystarczy kliknąć TUTAJ i już mamy zebrane wszystkie "klikacze" w jednym miejscu. Całkiem łatwo wyrobić sobie nawyk codziennego klikania, np. od razu po odpaleniu komputera- klik ze strony przenosi nas automatycznie na stronę danej akcji, gdzie już nic więcej nie trzeba robić- więc cała operacja trwa dosłownie pół minuty- w tym czasie otwieramy strony dziewięciu Fundacji, którym dzięki temu wpada kilka groszy, a nas to nic nie kosztuje- prawda, że to proste? To do dzieła, moi drodzy!

PS. Gdyby ktoś miał życzenie pomóc także w inny sposób, na stronie Siepomaga zebranych jest wiele historii dzieci i dorosłych potrzebujących wsparcia- nie zapominajcie także o przekazaniu 1% podatku w tegorocznych rozliczeniach PIT!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz