27 kwietnia 2015

Napis na ścianęZ racji trwającego w naszym mieszkaniu remontu szukamy inspiracji na to, jak zaaranżować wnętrze w miarę możliwości "po naszemu", ale jak najtańszym kosztem- nie porywając się z motyką na słońce. Jest wiele rzeczy, które bardzo nam się podobają, ale ich zakup na chwilę obecną jest niemożliwy. Dlatego właśnie postanowiłam samodzielnie wykonać napis "LOVE" na ścianę do przedpokoju.
Jako że w naszym domu w tej chwili wala się po podłodze niezliczona ilość kartonów, wzięłam jeden z nich (najgrubszy,niestety był w kawałkach i musiałam wcześniej skleić go taśmą) i naszkicowałam napis. 


Następnie wycięłam napis nożykiem do tapet. Nie wyszło mi to idealnie, ale nie przejmowałam się tym zbytnio, ponieważ następnym krokiem było obklejenie boków paskami tektury falistej, aby uzyskać efekt trójwymiarowości napisu.
Kolejnym krokiem było wycięcie napisu z czarnego arkusza i naklejenie go na napisie. Serduszko wycięłam z czerwonej tektury falistej.Bok napisu ozdobiłam szarą tasiemką w kratkę. Niestety czarny papier pozwijał mi się po przyklejeniu, ale postanowiłam go tak zostawić- w końcu pierwszy raz robiłam coś takiego, miałam prawo pozwolić sobie na błędy =)
Tak właśnie wygląda efekt końcowy. Przyczepiłam do niego tasiemkę i jest gotowy do zawieszenia (wybaczcie brak listew przypodłogowych, ale jesteśmy w trakcie remontu =P ). Samodzielne wykonanie sprawiło mi dużo frajdy a efekt końcowy podoba się mojemu mężowi, co najbardziej mnie cieszy =).
Jeśli komuś również się podoba, to do dzieła!

3 komentarze: